Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Zakład kamieniarski "Gloria"

Pomniki

Nasza ekspozycja zajmuje 1200m². W stałej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt pomników tradycyjnych oraz urnowych. Ciekawe wzory, szeroki wybór kolorów. Wszystkie nagrobki wykonane są z kamieni naturalnych. W sprzedaży posiadamy zarówno modele wykonane z surowca pochodzącego z terenów Europy jak i Azji. Wszystkie produkty są wysokiej jakości ,a fakt iż pochodzą z różnych zakątków świata, stanowi o ich oryginalności. Oferujemy również galanterie nagrobna min. misy, wazony, lampiony, ”poduszki”, krzyże kamienne, drewniane obudowy na grób.

Zobacz nasze katalogi lub przejdź do osobnego serwisu, gdzie poznasz pełną ofertę pomników.

http://pomnikiwroclaw.pl/

Grobowce i nagrobki

Groby murowane budujemy z trwałych i nowoczesnych elementów. Dno grobowca wyłożone jest płytą, każdy poziom jest osobno zamykany, natomiast nad ostatnim poziomem znajduje się płyta wieńcząca oraz miejsce na warstwę izolacyjną. Na Państwa życzenie grób może zostać dodatkowo uszczelniony. Dostępne są grobowce jedno-, dwu-, trzy- i cztero-miejscowe. Przed realizacją zamówienia, dokonujemy oględzin wskazanego miejsca, celem określenia warunków do budowy grobu murowanego.

Grobowce budujemy w miejscu wskazanym przez klienta. Po dopełnieniu wszelkich pozwoleń, grobowiec wykonujemy w przeciągu jednego dnia. Wykonujemy również grobowce pod urny.

Katalogi

Piękne ostatnie pożegnanie

 • Trumny

  Oferujemy trumny dębowe, olchowe, sosnowe, bukowe i mahoniowe. Wszystkie wykonane są solidnie i z dbałością o szczegóły.

  Dowiedz się więcej
 • Wieńce

  Wieńce pogrzebowe, pół wieńce, wiązanki na świerku, bukiety, wiązanki na trumnę, kompozycje kwiatowe pod urnę.

  Dowiedz się więcej
 • Pomniki

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór nagrobków wykonanych z najwyższej jakości kamienia naturalnego – piaskowca, granitu i marmuru.

  Dowiedz się więcej
 • Urny

  W ofercie znajdują się urny z drewna dębowego i olchowego. Urny ceramiczne w oryginalnych kształtach i kolorach. Niezwykle trwałe urny kamienne z marmuru pejzażowego, piaskowca i alabastru. Posiadamy też urny wykonane z brązu, szkła oraz urny metalowe.

  Dowiedz się więcej
 • Akcesoria funeralne

  Bogaty wybór tabliczek pogrzebowych. Posiadamy tabliczki metalowe i z tworzywa sztucznego. Tradycyjne tabliczki montowane na krzyżu, umieszczane na trumnie, urnie oraz tabliczki nagrobne.

  Dowiedz się więcej
Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Od 1989 roku pomogliśmy już tysiącom rodzin. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź do jednego z naszych punktów.

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00 Zlokalizuj najbliższy punkt