Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19

Organizacja poczęstunku dla bliskich (stypa)

Obyczaj organizacji posiłku spożywanego po pogrzebie (stypa), jest znany i praktykowany od wieków.

Pozostając w smutku po stracie bliskiej osoby, potrzebujemy pocieszenia w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych. Spotkanie na stypie jest momentem uczczenia pamięci zmarłego. Przy wspólnym stole dzielimy się wspomnieniami o zmarłym, przywołując w pamięci radosne chwile, które były naszym udziałem.

Zaproszenie na stypę jest również wyrazem gościnności. W ten sposób okazujemy nasza wdzięczność za przybycie na ceremonię pogrzebową i okazane współczucie.

W biurze obsługi Klienta firmy Gloria możecie się Państwo zapoznać z ofertami restauracji organizujących przyjęcia konsolacyjne. Wszystkie polecane przez nas restauracje znajdują się w pobliżu cmentarzy oraz naszego domu pogrzebowego. Wybraliśmy dla Państwa miejsca sprawdzone oferujące zestawy obiadowe w bardzo korzystnych cenach.

Dowiedz się więcej

Zobacz katalogi lub zdobądź podstawowe informacje

 • Krok po kroku Krok po kroku

  Dokumenty i płatności

  Co należy zrobić w sytuacji utraty bliskiej osoby? Każda sytuacja jest inna, ale zebraliśmy najważniejsze informacje, które dotyczą najczęstszych okoliczności śmierci w szpitalu, w domu i w wypadku.

  Dowiedz się więcej
 • Katalogi Katalogi

  Piękne ostatnie pożegnanie

  Pomagamy w organizacji kameralnych spotkań dla rodziny i bliskich. Sprawdź czym dysponujemy. Zobacz flotę samochodów, kwiaty, nagrobki, trumny, urny i wiele więcej…

  Dowiedz się więcej
Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Od 1989 roku pomogliśmy już tysiącom rodzin. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź do jednego z naszych punktów.

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00 Zlokalizuj najbliższy punkt