Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Opieka nad grobami

Na życzenie klienta świadczymy usługę opieki nad grobami. Nasi pracownicy zdejmą z Państwa konieczność wykonywania uciążliwych prac, mających na celu utrzymanie grobu ziemnego lub pomnika we właściwym porządku. Oferujemy:

– Usuwanie zwiędłych kwiatów, ciętych i doniczkowych, wieńców, wiązanek oraz wypalonych zniczy

– Konserwację płyty nagrobkowej

– Oczyszczenie i wygrabienie okolic grobu

– Ustawienie świeżych kwiatów, zapalenie nowego znicza

– Składanie kwiatów i zapalanie zniczy w wybranych przez Państwa dniach (np. rocznica śmierci, Dzień Wszystkich Świętych)

Sprzątanie mieszkań po zmarłych
Pomoc psychologa

Strata bliskiej osoby, to bardzo trudny okres w życiu. W tym czasie może towarzyszyć nam wiele negatywnych, nie zawsze zrozumiałych emocji, a dotychczas proste czynności czy obowiązki nagle sprawiają nam trudność. Jest to naturalna część procesu przechodzenia żałoby, dlatego otrzymane wsparcie jest kluczowe dla poradzenia sobie ze stratą. Bardzo często tym wsparciem jest nasza rodzina, przyjaciele oraz najbliżsi. Nie zawsze jednak, pomimo najszczerszych chęci, są oni w stanie nam pomóc. W takim wypadku warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, bo każdy dzień niesie nowe wyzwania a my musimy iść dalej.

Psycholog: mgr Paulina Grzegorek

Doświadczony psycholog, mediator oraz interwent kryzysowy. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym zdobyła dyplom magistra psychologii. Ukończyła Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej we Wrocławiu na kierunku „Mediacje Rodzinne i Małżeńskie” oraz „Kryzys i Interwencje Kryzysowe”. Jest certyfikowanym terapeutą osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Obecnie szkoli się w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy w placówkach edukacyjnych – zarówno o charakterze publicznym, jak i prywatnym. Współpracuje z Fundacją Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci oraz z Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą. Jej praca obejmuje konsultacje oraz wsparcie z zakresu krótko oraz długoterminowej pomocy psychologicznej dla chorych i ich najbliższych. Pomaga w poradzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi oraz przejściem przez okres żałoby.

Umów się na wizytę >>

Dowiedz się więcej

Zobacz katalogi lub zdobądź podstawowe informacje

 • Krok po kroku Krok po kroku

  Dokumenty i płatności

  Co należy zrobić w sytuacji utraty bliskiej osoby? Każda sytuacja jest inna, ale zebraliśmy najważniejsze informacje, które dotyczą najczęstszych okoliczności śmierci w szpitalu, w domu i w wypadku.

  Dowiedz się więcej
 • Katalogi Katalogi

  Piękne ostatnie pożegnanie

  Pomagamy w organizacji kameralnych spotkań dla rodziny i bliskich. Sprawdź czym dysponujemy. Zobacz flotę samochodów, kwiaty, nagrobki, trumny, urny i wiele więcej…

  Dowiedz się więcej
Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Od 1989 roku pomogliśmy już tysiącom rodzin. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź do jednego z naszych punktów.

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00 Zlokalizuj najbliższy punkt