Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Nieustannie się rozwijamy i podnosimy jakość świadczonych usług.

Realizujemy usługi pogrzebowe na zlecenie osób prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych. Organizujemy zarówno religijne jaki świeckie ceremonie pogrzebowe – tradycyjne i połączone z kremacją.

Ponieważ działamy sprawnie, profesjonalnie i w szerokim zakresie, często mamy zaszczyt organizować ceremonie pogrzebowe osób znanych, polityków czy wysokich rangą wojskowych. Potrafimy zorganizować i uczestniczyć w, często kilkugodzinnych ceremoniach pogrzebowych z asystą wojska i policji.

W eleganckich wnętrzach naszych trzynastu biur obsługi klienta, w spokojnej atmosferze, będziecie mogli Państwo szczegółowo zaplanować ostatnie pożegnanie bliskiej osoby.

Specjalista ds. obsługi klienta będzie wyłącznie do Państw dyspozycji. Zajmie się uzyskaniem wymaganych dokumentów z przychodni lekarskiej, z USC, starostwa, konsulatu czy sanepidu. Ustali, zgodnie z Państwa wolą, termin ceremonii pogrzebowej na cmentarzu, mszy świętej w kościele, kremacji czy też pożegnania przed spopieleniem. Doradzi w kwestii odzieży, zaproponuje odpowiednią formę klepsydry, pomoże w ustaleniu treści szarf na wieńce pogrzebowe. Przedstawi szeroki wybór trumien, urn, krzyży i pozostałych akcesoriów funeralnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kompleksowych usług pogrzebowych.

Dom pogrzebowy
i krematorium Gloria

Kompleks domu pogrzebowego i krematorium Gloria znajduje się we Wrocławiu, na osiedlu Oporów. Zaledwie trzy minuty jazdy samochodem od Bielan Wrocławskich oraz Cmentarza Komunalnego przy ul. Grabiszyńskiej. Niewiele więcej zajmuje dojazd z obwodnicy autostradowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze kremacji — przejdź do serwisu Krematorium lub przeczytaj nasz poradnik “Krok po kroku”.

Katalogi

Piękne ostatnie pożegnanie

Pomagamy w organizacji kameralnych spotkań dla rodziny i bliskich. Sprawdź czym dysponujemy. Zobacz flotę samochodów, kwiaty, nagrobki, trumny, urny i wiele więcej…

Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Od 1989 roku pomogliśmy już tysiącom rodzin. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź do jednego z naszych punktów.

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00 Zlokalizuj najbliższy punkt