Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Oferta

W czym możemy pomóc?

 • Kremacja zmarłych lub pochówek w trumnie

  Posiadamy własne krematorium połączone z kompleksową infrastruktura domu pogrzebowego.

  Dowiedz się więcej
 • Transport zmarłych

  Dysponujemy nowoczesnymi karawanami Pilato (Mercedes) oraz Volvo wraz chłodnią. Możliwy jest transport krajowy i zagraniczny.

  Dowiedz się więcej
 • Grobowce i pomniki

  Zajmujemy się budową grobowców oraz przygotowaniem grobu do pochówku — demontaż i ponowny montaż pomnika wraz z transportem i przechowaniem.

  Dowiedz się więcej
 • Plany pogrzebowe

  Oferujemy możliwość zaplanowania swojego ostatniego pożegnania dla osób, które chcą odciążyć swoich bliskich w przyszłości.

  Dowiedz się więcej
 • Konsolacja (stypa)

  Jeśli chcesz, możesz skorzystać z naszych poleceń. Pomogliśmy już wielu klientom, podpowiadając gdzie warto zlecić organizację poczęstunku.

  Dowiedz się więcej
 • Ekshumacja

  Przeprowadzamy ekshumacje na terenie cmentarzy w całym kraju oraz w obrębie wrocławskich nekropolii.

  Dowiedz się więcej
 • Inne

  Pomoc psychologa, sprzątanie mieszkań po zmarłych, opieka nad pomnikami.

  Dowiedz się więcej
 • Gloria to jedyna firma pogrzebowa dysponująca tak szerokim i kompleksowym zapleczem.

  Posiadamy własne krematorium połączone z kompleksową infrastrukturą domu pogrzebowego. Znajdują się tu dwie komfortowe kaplice, oraz sala pożegnań z możliwością obserwowania pierwszych chwil kremacji. Obiekt wyposażony jest w profesjonalną chłodnię i salę do kosmetyki osób zmarłych.

Profesjonalny dom pogrzebowy

Możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy detal

 • Chłodnia

  Nowoczesna chłodnia naszego domu pogrzebowego pozwala na przechowanie ciała osoby zmarłej tak długo, jak to potrzebne i możliwe.

 • Przygotowanie ciała

  Przywiązujemy ogromną wagę do jak najlepszego przygotowania ciała osoby zmarłej. Zajmujemy się kąpielą, ubiorem i ułożeniem osoby zmarłej.

 • Odzież dla zmarłych

  Posiadamy szeroką gamę modeli ubrań dla kobiet i mężczyzn w różnych rozmiarach. Od bielizny, przez garnitury, garsonki, buty, po rękawiczki i szale.

 • Kosmetyka pośmiertna

  Dysponujemy salą do makijażu pośmiertnego i trwałymi kosmetykami na bazie formaliny. Wykonujemy naturalny makijaż z manicurem i ułożeniem włosów. Staranne przygotowanie do ceremonii to nasz priorytet.

Ponadto …

Na terenie naszego obiektu znajduje się obszerny magazyn akcesoriów funeralnych. Dzięki niemu mamy możliwość zaoferowania szerokiego wyboru różnych modeli trumien, urn, krzyży i tabliczek, bezpośrednio od największych producentów w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy również ich oryginalność, ponieważ mamy wyłączność sprzedaży 95 % modeli trumien i urn z naszej szerokiej oferty.

Na żadnym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej nie korzystamy z pośredników, jesteśmy samowystarczalni pod każdym względem, co znacznie obniża koszta naszych usług i czyni naszą ofertę najatrakcyjniejszą na rynku usług pogrzebowych.

Na Państwa życzenie zamieścimy nekrologi w prasie lokalnej lub ogólnopolskiej, wydrukujemy klepsydry. Oferujemy również usługi mistrza ceremonii oraz muzyków (skrzypek, trębacz). Na życzenie zapewniamy usługi profesjonalnego fotografa.

Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport do biura lub możliwość dopełnienia formalności w domu.

katalogi

Piękne ostatnie pożegnanie

Pomagamy w organizacji kameralnych spotkań dla rodziny i bliskich. Sprawdź czym dysponujemy. Zobacz flotę samochodów, kwiaty, nagrobki, trumny, urny i wiele więcej…

Kontakt

Zadzwoń do nas lub przyjdź

Od 1989 roku pomogliśmy już tysiącom rodzin. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź do jednego z naszych punktów.

Telefon całodobowy (+48) 71 338 19 19
Godziny otwarcia pon. - pt.: 8:00 - 16:00 sobota: 9:00 - 13:00 Zlokalizuj najbliższy punkt